نشان مدیر برگزیده جهادی به مهندس علیرضا بزرگی اعطا شد

بی تلاش هیچ بدست نمی آید. جمله کوتاه اما همه ی آن چیزی که باید مفهوم یک مهم را به مخاطب برساند، می رساند.
نشان مدیر برگزیده جهادی به مهندس علیرضا بزرگی اعطا شد

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس علیرضا بزرگی مدیر برتر جهادی در کشور شد. او که هم اکنون رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران است توانسته بعنوان مدیر جهادی برتر کشور از حوزه کشاورزی انتخاب شود و قطعا چنین جوانانی بدون تلاش و روحیه جهادی نتوانسته اند چنین مهمی را بدست آورد.
در مراسم نکوداشت مدیران جهادی که با حضور مقامات بلند پایه دولتی، لشگری و کشوری برگزار شد، علیرضا بزرگی به‌عنوان مدیر برگزیده جهادی معرفی و با اهدای نشان افتخار از وی تقدیر شد.
در چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی که با شعار «مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت» برگزار گردید از مدیران برگزیده جهادی کشور تقدیرشد.
رئیس سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی استان تهران از آن دسته مدیران جوان، کاربلد و توانمند بخش کشاورزی است که در عرضه مدیریت جهادی عملکرد چشمگیری داشته است و با تکیه بر علم و دانش و آگاهی توانسته است در راستای تحقق عملی مدیریت جهادی گام های خوبی بردارد و منشا خدمات فراوانی بویژه برای بخش کشاورزی باشد و امروز بخش کشاورزی بیش از گذشته نیازمند مدیران جهادی است. علیرضا بزرگی هم اکنون یکی از مدیران راهبردی بخش در دوره های تربیت مدیران راهبردی در مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد.

1339
26 دی 1396 - 0:00